« میهمان» گرامی، خوش آمدید ورود کاربران
 |
 
 
اخبار نمایشگاهی
عنوان: معاون وزیر ارشاد در نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز: فضای مجازی احاطه کامل بر فرهنگ کشورها به وجود آورده است

رئیس سازمان سینمایی کشور تصریح کرد: ما نباید به مصرف کننده تبدیل شویم بلکه باید آثار غنی و فاخر را بیش از پیش تولید و منتشر کنیم و تنها در فضای مجازی به تماشاگر و  مانیتورینگ تبدیل نشویم.

 دکتر محمدعلی حیدریان ظهر امروز در افتتاحیه نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز که در سالن شمس تبریزی نمایشگاه برگزار شد با اشاره به اینکه نمایشگاه کتاب تبریز دومین نمایشگاه بزرگ کتاب کشور است اظهار کرد: تبریز فرهنگ بالایی دارد که عظمت این نمایشگاه تنها گوشه‌ای از این فرهنگ غنی را نشان می‌دهد.

وی با بیان اینکه در فضای مجازی احاطه کامل بر فرهنگ کشورها به وجود آمده است افزود: فضای مجازی هم تهدید است و هم فرصت که باید با هوشیاری تهدیدها را هم به فرصت تبدیل کرد.

حیدریان با اشاره به اینکه بیشترین استفاده از فضای مجازی در سنین 19 تا 29 سال است تاکید کرد: این فضا فرصتی برای تولید کنندگان است و می‌توانند با نشر الکترونیک فضای کتاب خوانی الکترونیک را گسترش دهند.

وی افزود: اکنون محتوای موجود در فضای مجازی به صورت 80 درصد بازنشر و 60 درصد تولید محتوای فرهنگی است که این خطر بزرگی برای فرهنگ کشور است و باید تالیفات را ارتقا داده و برای طبقات و سلیقه‌های مختلف محتوا داشته باشیم.

رئیس سازمان سینمایی کشور تصریح کرد: ما نباید به مصرف کننده تبدیل شویم بلکه باید آثار غنی و فاخر را بیش از پیش تولید و منتشر کنیم و تنها در فضای مجازی به تماشاگر و مانیتورینگ تبدیل نشویم.

 
اخبار
افتتاحیه
گزارش نمایشگاهی
همایش ها و سمینار
قوانین و مقررات
مشارکت کنندگان
مجریان نمایشگاهی
پیمانکاران مورد تایید
اطلاعات مشارکت کنندگان
بولتن نمایشگاهی
گردشگری
آثار تاریخی
هتل ها
مراکز گردشگری
مشخصات اقلیمی
پیوند ها
ufi
BIE
ایران اکسپو
وزارت بازرگانی
نمایشگاه تهران
نمایشگاه مشهد
نمایشگاه اصفهان
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نمایشگاه بین المللی تبریز می باشد.