« میهمان» گرامی، خوش آمدید ورود کاربران
 |
 
 
اخبار نمایشگاهی
گـزارش اجمالي از برگزاری بیست و ششمین نمايشگاه بين المللي لوازم خانگی ایران – تبریز 26 – 23 مرداد ماه 97
دریافت لوح تقدیر نمایشگاه بین المللی تبریز از معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در روز جهانی نمایشگاه
گزارش برگزاری چهاردهمین نمایشگاه خدمات و مبلمان شهری همزمان با چهاردهمین نمایشگاه فضای سبز و دوازدهمین نمایشگاه گل و گیاه ، ابزار، ادوات باغبانی و تجهیزات گلخانه ای ایران – تبریز مورخ 23 – 20 اردیبهشت ماه 97
گزارش اجمالي از برگزاري بیست و سومین نمايشگاه بين المللي ماشين آلات، لوازم و مصالح ساختماني و بیست و یکمين نمايشگاه بين المللي حرارتي، برودتي و سيستمهاي تهويه ايران – تبریز 14 – 11 ارديبهشت ماه 97
اطلاعیه مهم نمایشگاه بین المللی تبریز درباره به تعویق افتادن نمایشگاه مبلمان
گـزارش برگـزاري اولین نمایشگاه تخصصی بین المللی پوشاک ایران – تبریز 17 – 14 آذرماه سال 96
آغاز به کار پنجمین نمایشگاه نواوری و فناوری ربع رشیدی تبریز
افتتاح پانزدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز
مهندس ماهوتی مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی تبریز: نمایشگاه بین‌المللی کتاب تبریز پایدارتر و قدرتمند تر از نمایشگاه تهران
معاون وزیر ارشاد در نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز: فضای مجازی احاطه کامل بر فرهنگ کشورها به وجود آورده است
دکتر محمد محمدپور در افتتاحیه پانزدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز: قدم های نمایشگاه کتاب تبریز در تحقق اهداف تبریز 2018
امام جمعه تبریز در آیین افتتاح پانزدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز: کتاب عامل جاودانگی ادیان
فراخوان طراحی تندیس
گزارش اجمالی از برگزاری بیست و یکمين نمايشگاه بين المللي صنعت خودرو و قطعات يدكي ایران – تبریز 17 – 14 شهریورماه 96
مهندس ماهوتی : نمایشگاه خودرو امسال بصورت هوشمند برگزار خواهد شد.
12345678
عنوان: مهندس ماهوتی مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی تبریز: نمایشگاه بین‌المللی کتاب تبریز پایدارتر و قدرتمند تر از نمایشگاه تهران

مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی تبریز گفت: نمایشگاه تبریز از نمایشگاه کتاب تهران نیز قوی‌تر است اما در ظاهر نمایشگاه تهران را قوی نشان می‌دهیم!

مهندس ماهوتی در آیین افتتاح نمایشگاه بین‌المللی تبریز اظهارکرد: نمایشگاه تبریز در سال ۷۳ در محل دائمی خود افتتاح شد، این نمایشگاه توسط ۴۱۰ سهام دار بخش خصوصی و بدون اینکه دیناری سود از آن توقع داشته باشند، نسبت به راه‌اندازی آن اقدام کردند.

 

وی با بیان اینکه ۵۰ هزار مترمربع برای نمایشگاه‌های استان در این نمایشگاه درنظر گرفته شده است، بیان کرد: نمایشگاه بین‌المللی تبریز بین ۳۲ نمایشگاه بزرگ کشور نشان اول لیاقت، رتبه الف و ممتاز را کسب کرده و در بخش برگزاری نمایشگاه در کشور نیز مقام اول را دارد.

 

ماهوتی با بیان اینکه سالانه بیش از ۶۰ نمایشگاه در نمایشگاه بین‌المللی تبریز برپا می‌شود، یادآور شد: ۳۵ مورد این نمایشگاه بین‌المللی است، برنامه نمایشگاه بین‌المللی تبریز با زمان دقیق تا ۱۰ آینده اعلام شده که در کشور بی‌نظیر است و تنها نمایشگاهی است که این برنامه مدون و منسجم را دارد.

 

وی با اشاره بر اینکه سال گذشته ۷۸۰ هزار نفر از نمایشگاه کتاب تبریز بازدید کردند، خاطرنشان کرد: این موارد نشان دهنده‌ی فرهنگ بالای مردم آذربایجان و اهمیت کتاب خوانی در این خطه است.

وی ادامه داد: متاسفانه زمان برگزاری نمایشگاه کتاب و زمانیکه می خواهیم این رویداد فرهنگی را شروع کنیم، از اداره کل ارشاد گرفته تا نمایشگاه خودمان را به آب و آتش می‌زنیم اما با درهای بسته روبه‌رو می‌شویم! در حالی که برای نمایشگاه کتاب تهران ۲۰ میلیارد تومان هزینه می‌شود! ۱۰۰۰ ناشر در تبریز داریم چرا باید وضعیت اینگونه باشد؟

مدیرعامل نمایشگاه بین المللی تبریز افزود: در تمامی دوره‌های نمایشگاه بین‌المللی کتاب تبریز تاکید کرده‌ام که آیا ایران فقط تهران است؟ کتابخانه‌های ما بیش از کتابخانه‌های تهران است، پس چرا باید با اینگونه بی مهری‌ها مواجه باشیم! ما از معاون وزیر تقاضای عنایت ویژه‌ای در این راستا داریم.

 
اخبار
افتتاحیه
گزارش نمایشگاهی
همایش ها و سمینار
قوانین و مقررات
مشارکت کنندگان
مجریان نمایشگاهی
پیمانکاران مورد تایید
اطلاعات مشارکت کنندگان
بولتن نمایشگاهی
گردشگری
آثار تاریخی
هتل ها
مراکز گردشگری
مشخصات اقلیمی
پیوند ها
ufi
BIE
ایران اکسپو
وزارت بازرگانی
نمایشگاه تهران
نمایشگاه مشهد
نمایشگاه اصفهان
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نمایشگاه بین المللی تبریز می باشد.