« میهمان» گرامی، خوش آمدید ورود کاربران
 |
 
 
اخبار نمایشگاهی
عنوان: گزارش اجمالی از برگزاری پانزدهمین نمایشگاه فضای سبز و سیزدهمین نمایشگاه گل و گیاه ، ابزار، ادوات باغبانی و تجهیزات گلخانه ای ایران – تبریز

انسان  همواره طالب زیبایی است و طبیعت و زیبائیهای آن نیز الهام بخش بشر برای خلق آثار بدیع است. در حال حاضر برای تضمین سلامت روان،رفع استرس و فشارهای عصبی که حاصل فعالیتها و زندگی ماشینی است ، رو آوردن به طبعیت و پرورش گل و گیاه الزامی می باشد.

پانزدهمین نمایشگاه فضای سبز و سیزدهمین نمایشگاه گل و گیاه ، ابزار، ادوات باغبانی و تجهیزات گلخانه ای ایران ­– تبریز مورخ 13 – 9 اردیبهشت ماه 98 در سالن شهریار و از استانهای آذربایجان شرقی و غربی، اصفهان، گیلان، مرکزی، خراسان رضوی، در زمینه های گلهای آپارتمانی، بیرونی، کاج و کاکتوس، گلهای فصلـی، محصولات گیاهی و داروئـی، بوتههای پیوندی گل رز، نهــاده هــای کشـاورزی، جاگلدانی دیواری و زمینی، انواع کـودهای آمــاده کشت و ورمی کمپـوست، انواع گلهای زینتی، گلدانهای تزئینی و سرامیکی،سم و کود ارگانیک، درختچه های مینیاتور بونسای و تراریوم، و ... برگزار می گردد.

 هدف عمده از برگزاری نمایشگاه فوق زیباسازی روز افزون شهرها، پاسخ به تنوع درخواستها و رفع نیاز شهروندان به فضای سبز به عنوان مهمترین و اساسی ترین مقوله در زندگی شهرنشینی می باشد. نمایشگاه فوق همه روزه از ساعت 15 الی 21 جهت بازدید متخصصین و عموم عـلاقمندان و هموطنان محترم دایر خواهد بود.

 

 

                                                                                                                       روابط عمومی

                                                                                                             نمایشگاه بین المللی تبریز

 

 

 
اخبار
افتتاحیه
گزارش نمایشگاهی
همایش ها و سمینار
قوانین و مقررات
مشارکت کنندگان
مجریان نمایشگاهی
پیمانکاران مورد تایید
اطلاعات مشارکت کنندگان
بولتن نمایشگاهی
گردشگری
آثار تاریخی
هتل ها
مراکز گردشگری
مشخصات اقلیمی
پیوند ها
ufi
BIE
ایران اکسپو
وزارت بازرگانی
نمایشگاه تهران
نمایشگاه مشهد
نمایشگاه اصفهان
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نمایشگاه بین المللی تبریز می باشد.